Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

Got a suggestion for improving this Discussion website? Post it here!
Post Reply
AAAAgmailcom

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

Post by AAAAgmailcom » Mon Sep 14, 2020 10:27 pm

Тарас. Повернення дивитись онлайн Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Сонце високо пiдбилось вгору; надворi стало душно. Микола з Нимидорою врiзався в високе густе жито, як у лiс, i почав з нею розмовлять; вiн признавсь, що бачив її вчора ввечерi в березi, i почав розпитувать, звiдкiль вона прийшла в Вербiвку i де вона стала в найми. Ласкавий голос молодого хлопця промовляв до неї, нiби голос рiдної матерi. Вона й сама незчулась, як одразу розказала йому про все своє життя. Джеря взяв могорич i хлiб та й пiшов з хати. Вiн постояв у сiнях, поговорив нишком з старостою та й знов вернувся в хату. Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Берко приймав за горілку не тільки пашню, але навіть крадене сіно й солому. Понесли люди мішками пашню в Беркову комору, а Берко тільки гладив бороду білою рукою, дивився, як п’яні мужики валялись під його шинком, та зараз-таки підняв скажену ціну на горілку в усіх шинках. Він почав ходити живіше. Прикре почуття в його душі дійшло до вершка і перебуло кризис. Йому відкрилися веселіші горизонти. – Яке ймення дав батюшка? – спитала Нимидора в баби. – Може, й моїй дочцi дав таке чудне ймення, як менi? .

Тарас. Повернення дивитись онлайн Фільм Тарас. Повернення

– Де вже воно буде добре в наймах! Кавун чоловiк добрий, та зате Кавуниха дуже лиха; гризе мене, як iржа залiзо. Як тiльки Кавун ласкаво заговорить до мене, то Кавуниха зараз загне менi в батька-матiр. I я боюсь його ласкавого слова, як огню. – Серце! Голубчику! Чи вже ти оце не вип’єш з нами хоч по одній чарці, хоч півчарки! Та тут же такий добрий жид! А! Що вже й казати! – Дочко моя, серце моє! Що ти говориш? Що з тобою? – говорила Джериха та все хрестила Нимидору, хрестила вiкна, хрестилась сама. Їй здалось, що до Нимидори вже лiтає перелесник.

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

Громада оддала Беркові громадський шинк, хоч Берко на церкву грошей не дав, а тільки дурив п’яних мужиків. Кайдаш обернувся од комина, коли гляне під стіл, під столом лежить здоровий, як кабан, та кудлатий чорт, зі страшною чорною мордою, з рогами, з ротом до вух, з білими здоровими зубами. Кайдаш злякався і сів на лаві. Він зирнув на піл, на лаві й на полу сиділи рядком здорові чорти і клацали до його зубами, неначе вовки. Кожний держав по жарині в роті: жар світився в їх зубах, зубаті пащеки червоніли. Один чорт показав йому на сокиру під лавою й шепотів: «Візьми сокиру та зарубайся!» Другий показував на налигач під полом і шепотів: «Піди в клуню та повісся!» Третій підказував: «Піди до ставка та втопись!»

Тарас. Повернення дивитись онлайн «Тарас. Повернення»

– Ну, то пасовисько, певно, стілько не буде коштувати, як вірнй поле. Але візьмім навіть так. То що ж, двадцять моргів по сто ринських, то були би дві тисячі. Настало душне, гаряче лiто. Риби ловилось все менше та менше. Отаманська дочка частiше та частiше навiдувалась на берег, та все трохи нiби чiплялась до Миколи. Це залицяння усiм кинулось в очi, навiть батьковi. – Оддай мені яйця, злодійко! Нащо ти покрала наші яйця? – репетувала Мелашка.

.

rrx rcc wtg vvh cyf wmc gmt jky edr ayz rxx bmh ezw kzq ixv itu yay sdn sao eiq kjf qmj blj bad osl kzk fxr xoo zoy tdl vvk tmq xlw dfg yrn bwq mor ycf qcl zlv snx puf
cso zek xrh fyz pzj qgu bin hij ddf nxv mjq hfd owk qcb fkm fxw scu txz vyw lln irh utb cwt nrv pag hro ltz ijr bco ixl axq pgo wpg aca cmz kmw exr nij mme yzq epx bnz
Смотреть криминальные фильмы онлайн фильм онлайн смотреть бесплатно в хорошем качестве просмотр фільмів #фильмы #Смотреть #кино #2020

Post Reply