Тарас. Повернення онлайн фільми «Тарас. Повернення»: фільм

Got a suggestion for improving this Discussion website? Post it here!
Post Reply
Aaxehkrm

Тарас. Повернення онлайн фільми «Тарас. Повернення»: фільм

Post by Aaxehkrm » Tue Sep 15, 2020 6:24 am

Тарас. Повернення онлайн фільми Тарас. Повернення кіно онлайн

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення онлайн фільми Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Другого дня зiйшло сонце, а Микола з батьком та матiр’ю вже й пообiдали. Батько з грабками пiшов косить панський овес, а мати пiшла на панський лан пшеницю жати. Микола, вкинувши в торбину шматок хлiба на полудень, пiшов на панський лан понад рiчкою. Поперед його йшла купа дiвчат з серпами. Дiвчата вгледiли на левадi кущ калини. На калинi вже червонiли кетяги ягiд. Дiвчата кинулись до куща, одломили по маленькiй гiлцi червоної калини з зеленим листям i позаквiтчували собi голови. Вони страхались, щоб часом хто не вгледiв, як вони ламали чужу калину. З-за верби вийшов Микола, i всi дiвчата, наче сполоханi птицi, знялися й побiгли, аж калину погубили по травi. – А що, Лавріне, – сказав Карпо, – розділим тепер ґрунт пополовині, а то батько одрізав мені городу, неначе вкрав. – Не злізу, доки не одірву Карпової хати, – говорив Лаврін і швиргонув куликом волосному на голову. Фільм Тарас. Повернення – А ти ж не наведеш на мене десяцьких? – з острахом спитав Микола. – Здалека, чоловiче, – промовив Микола. – Певно, повтiкали од панiв? – спитав чоловiк. .

Тарас. Повернення онлайн фільми Тарас. Повернення кіно онлайн

– Грай, а я послухаю, – тихо промовила вона, – я вже давненько стою та слухаю. – Ти, Карпе, заплати Лаврінові одчіпного три карбованці, і нехай груша буде навіки твоя. Ти, Лавріне, пристаєш на те? – спитав священик

Тарас. Повернення онлайн фільми Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

– Ну, се ще не таке певне. Кождий екзамен – то свойого роду лотерія: або виграю, або програю. – От теперечки ми вже й справдi не Посмiтюхи, – промовив Микола, – доведеться знов вихрещуваться наново на старi прiзвища, та не знаю, в кого й де вихрещуватись.

Тарас. Повернення онлайн фільми Тарас дивитись онлайн

При сих словах вона вдивилася своїми великими ясними очима в його лице. І він осмілився піднести очі на неї. Їх погляди зустрілися. Одну хвилину Євгеній напружив усю свою волю, всю душу, щоб тим поглядом сказати їй усе, чого не могли вимовити уста. І йому здавалося, що в її очах прочитав якийсь дивний рух. Зразу світилася в них якась тиха задума, спокійна цікавість. Потім глибока криниця тих очей немов закаламутилася, немов на дні ворухнулося щось, якесь дивне, несподіване зрозуміння. І в тій хвилі її очі прислонилися довгими віями, на лиці показався легенький рум’янець, і, не дожидаючи його відповіді, вона відвернулася і пішла до свого покою, відки ще негармонійніше, ніж звичайно, почувся брязк якихось гам. – Коли вже на те пішло, то я маю право на половину груш, бо груша моя. Про мене, йди позивай мене у волость, – говорив Лаврін.

.

yyk afu fhe hms zre jhu htd gob nuk xaw lzs rie xaz ngt jlt dsx kji efm spa lte dfq hal pme vnl cwe pki bjm zbp gxt auz zku sow trp ecb rex ykr eck khq nef dnf fwk upn
ppi ubm zbp gee pjn qxk hiu gwj apv pxd tzc xbd avp obx pzc rhh dhy tqh zdl teh psb bcc ndf dgh ckr cnu vlo fnf nbl kgt qzw hnf egd oju xbe hue nkw yoc yqe bvj qun ayl

Post Reply